Bir Erkeğin Sizinle Ciddi Düşündüğüne Dair İşaretler

Merhabalar.

Nasılsınız Kızlar Soruyor’un Güzel ve özel insanları. Bugün de ilişkiler hakkında yazmaya devam edeceğim. Aşk ilişkilerinde, genelde erkeğe pek güvenilmez. Nedense erkeğin bir Gönül Eğlendirenolduğu yanılgısı, onun üzerine ve topluma bir etiket gibi yapışmıştır. Biz, her zaman ki gibi, ne erkek ne de kadın üstünde genelleme yapılmaması taraftarı olalım. Hayatınızdaki erkek hakkında, sizlere ipucu vermeye devam edelim.

Aranızdan birinizin,

Erkek arkadaşım çok üzerime düşüyor. Ve benimle ciddi olduğunu söylüyor. Onun ciddi olup olmadığını nasıl anlarım?

şeklinde sorduğunu varsayarak, başlıyorum yazmaya.

Bir Erkeğin, Sizinle Ciddi Düşündüğüne Dair İşaretler

Ailesiyle Tanışırsınız

Bakın bu en büyük işarettir. Bir erkek, hayatındaki kadını kolay kolay ailesi ile tanıştırmaz. Eğer siz, ailesi ile tanıştıysanız, tüm kadınlardan bir adım öndesiniz demektir.

Eski Kız Arkadaşlarıyla Görüşmemesi

Tanıdığı tüm kadınlarla arasına bir duvar örmeye başlar. Onlarla eskisi gibi haşır neşir değildir. Size adapte olmuştur.

“Biz” Faktörü

Kurduğu cümlelere Ben değil de BİZ diye başlar artık. Hayat onun için yavaş yavaş 2 kişilik bir şekle bürünmeye başlamıştır. Üstelik bunu bilinçli olarak yapmaz. Hayatına sizi katmış ve buna göre hareket etmektedir.

Klozet Kapağı Detayı

Evinde, her zaman yukarı dayalı olan klozetin oturma kısmını, girdiği sırada kaldırıyor ve sizin için tekrar indirip bırakıyordur. Bu saçma gelebilir ama çok önemli bir KADINA SAYGI detayıdır.

Seni Seviyorum

Bir erkek kolay kolay bu cümleyi kuramaz. Kurduysa, bilin ki bir şeylerin farkında ve olaya ciddi yaklaşıyor. Ciddi olduğuna dair çok önemli bir işaret sayabilirsiniz bunu.

Arkadaşları

Bir erkeğin hayatında, arkadaşları çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü ailesiyle bile paylaşmadığı sırları onlarla paylaşır. Sizi onlarla tanıştırırsa, özellikle dışarı beraber çıkarsanız bu da ciddi olduğunun sağlam bir kanıtı olacaktır.

İlk Günleriniz

Buluştuğunuz zamanlarda, ilk günlerinizi severek anlatıyor mu? Bu ilk tanışmanız, ilk buluşmanız olabilir. Bunları güler yüzle anlatıyor ve yad ediyorsa bu da güzel bir etkendir ciddiyetine dair.

Geçmiş ve Dürüstlük

Her erkeğin geçmişinde sırları ve ona özel yaşanmışlıkları vardır. Bunu yakın arkadaşlarıyla bile paylaşmazlar. Sizle oturup bunları rahatça konuşuyor ve anlatabiliyorsa, size güveniyor ve sizi herkesten yakın görüyordur kendine.

Birlikte Zaman Geçirmek

Erkekler pek plan ve program insanı değillerdir. Önemli bir ilişki değilse, İnceldiği yerden kopsun, yuvarlanıp gideriz mantığı güderler. Hatta bazen o kadar az buluşursunuz ki. Sizinle birlikte zaman geçirmeye bayılıyorsa, bunun tadını çıkarın. O size değer veriyor çünkü.

Size Açık Olması

Eğer bu konuda size bir şeyler söylüyorsa, bu iyi bir şeydir. Ciddi bir ilişki, hatta evlilik istediğini kolay kolay söylemez erkekler.

Böylelikle, bir Bence’nin daha sonuna geldik. Umuyorum okurken keyif aldınız. Teşekkür ederim.

9649 Total Views 12 Views Today

Bir Cevap Yazın

evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat